Millenium HA 4 wzmacniacz słuchawkowy na 4 pary słuchawek

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Millenium
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 109,76 zł 130,00 zł 135,00 zł

Wzmacniacz słuchawkowy/rozgałęziacz na 4 pary słuchawek z możliwością regulacji każdego kanału. W komplecie zasilacz.

Millenium HA 4 to stereofoniczny wzmacniacz słuchawkowy o niewielkich rozmiarach umożliwiający podpięcie 4 par słuchawek.
Konstrukcja wzmacniacza jest tak wykonana by był on zarówno trwały/lekki, o jak najmniejszym rozmiarze. Zapewnia to jego pełną przenośność ale też i wygodę użytkowania.
Aby zapewnić wysoką trwałość urządzenia jego obudowę wykonano z solidnej blachy pomalowanej proszkowo a boki dodatkowo zostały zabezpieczone gumą (w końcu wzmacniaczy używa się także a miejscach innych niż studio). Gumowe boki dodatkowo chronią nie tylko samo urządzenie przed uszkodzeniem ale także inne przedmioty przed zarysowaniem czy uszkodzeniem ostrą krawędzią blachy. Jest też więc urządzeniem bezpiecznym dla użytkownika.
Od góry umiejscowiono potencjometry głośności, dla każdego kanału wydzielony potencjometr, łatwy do uchwycenia i płynnej regulacji, przy potencjometrach oznaczono nr kanału oraz zakres regulacji.
W każdym kanale można indywidualnie dostosować głośność, dzięki temu każda z osób dostosowuje głośność pod własne potrzeby.
Jego mocne stopnie wzmocnienia stereofonicznego gwarantują również przy wysokich natężeniach dźwięku wysoką jakość odsłuchu.
W tej samej linii obok potencjometrów znajduje się dioda sygnalizująca pracę urządzenia, można więc w każdej chwili tylko zerkając na urządzeni skontrolować czy pracuje.
Od przodu wzmacniacz posiada posiada 4 wyjścia na duży jack stereo oraz jedno wejście stereo duży jack. Każde wyjście/wejście jest wyraźnie opisane i ponumerowane.
Złącze zasilania zostało odsunięte od wejść/wyjść słuchawkowych aby wyeliminować ewentualne zakłócenia które mogłyby się przenieść z przewodu zasilania i wpłynąć na jakość dźwięku.
Dbałość o wygląd/trwałość/ergonomię/bezpieczeństwo oraz jakość dźwięku to rzadkość w urządzeniach w tej klasie cenowej.
Producent urządzenia zadbał także o to aby do urządzenia był dołączony 12V zasilacz. Jest to więc urządzenie w pełni kompletne i gotowe do działania natychmiast po wyjęciu z pudełka.
W zestawie:
- wzmacniacz słuchawkowy,
- zasilacz 12V
Wymiary:
129 x 30 x 83mm
Gwarancja:
24 miesiące