Pokrowiec Gravity na 6 świateł LED BAR

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gravity
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 126,02 zł 199,00 zł 155,00 zł

Pokrowiec na 6 świateł LED BAR (ledbarów) wykonany z solidnego nylonu. 6 przegródek, zamykany, uchwyty do przenoszenia.

Pokrowiec Gravity to idealne rozwiązanie dla tych których problemem było przechowywanie, przenoszenie większej ilości świateł typu LED BAR.
Został specjalnie zaprojektowany na 6 sztuk LED BAR-ów, które umieszcza się w oddzielonych od siebie przegródkach. 6 szt. świateł LED BAR spokojnie wystarczy na  małą scenę, imprezy weselne, klubowe koncerty itd.
Pokrowiec zorganizowano tak aby w 6 osobnych przegródek zmieściło się 6 LED BAR-ów o maksymalnej długości 100 cm (czyli 98% świateł na rynku).
Średnica każdej przegródki wynosi około 30-40 cm.
Dzięki temu światła dłużej będą wyglądały jak nowe, oddzielne przegródki uniemożliwiają obijanie się świateł o siebie a tym samym nie uszkodzą się w transporcie lub podczas przechowywania.
Pokrowiec uszyty jest z wytrzymałego i solidnego materiału nylonowego o grubości 5mm. Posiada zapięcie na solidny zamek błyskawiczny, światła dzięki temu są odizolowane od np. od kurzu. Pokrowiec wyposażony jest w wygodny uchwyt, który pozwoli nam na łatwe przenoszenie pokrowca z światłami. Pokrowiec łatwo się składa, po złożeniu zajmuje mało miejsca. Rączki pokrowca przymocowano za pomocą szwów oraz dodatkowo wzmocniono metalowymi nitami.

UWAGA: W odróznieniu od produktów konkurencji Gravity poszło dalej i swój produkt wyposażyło w wyprofilowane przegródki na światła, dodano wzmocnienia do przegródek oraz wzmocnino zamek błyskawiczny i dno pokrowca. Dzięki wyprofilowanym/poszerzeonym przegródkom statywy światła się wkłada i wyciąga.

Dla tych którzy oprócz praktycznyego aspektu sprzętu cenią sobie aspekt wizualny producent umieścił gustowne logo Gravity oraz zielony pas w dole pokrowca.

Z praktycznych aspektów wykorzystania pokrowca przetestowanych przez nasz zespół podajemy przykładowe konfiguracje wykorzystania pokrowca:

- 1 przegródka rollup z reklamą + 1 przegródka 2 statywy mikrofonowe + 4 przegródki 4 LED BAR-y,
- 1 przegródka statyw kolumnowy + 1 przegródka statyw kolumnowy + 4 przegródki 4 LED BAR-y.

Wykorzystanie pokrowca zelży więc od wyobraźni użytkownika i nie ogranicza się tylko do świateł.

Specyfikacja techniczna:
Kolor: Czarny
Materiał: Nylon 600D
Grubość materiału: 5 mm
Zamek: błyskawiczny
Długość: 1050 mm
Szerokość: 330 mm
Głębokość: 330 mm
Waga: 1,8 kg

Gwarancja: 24 miesiące