Słuchawki dla perkusistów Img Stage Line MD-5000DR

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Img Stage Line
  • Dostępność: Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 178,05 zł 238,00 zł 219,00 zł
  • Niedostępny

Img Stage Line MD-5000DR to słuchawki przeznaczone głównie dla perkusistów i DJ-ów, za sprawą dobre tłumienia dźwięków zewnętrznych oraz lepszej reprodukcji dźwięków basowych.

Img Stage Line MD-5000DR to słuchawki przeznaczone głównie dla perkusistów i DJ-ów, za sprawą dobre tłumienia dźwięków zewnętrznych oraz lepszej reprodukcji dźwięków basowych.
Są to jedne z niewielu słuchawek, które nie ustępują pola konkurencji nie bijąc równocześnie po kieszeni. Mają znakomity stosunek jakości do ceny a do tego producent daje aż 3 lata gwarancji.
Img Stage Line MD-5000DR są słuchawkami zamkniętymi o wysokiej skuteczności dzięki zastosowaniu przetworników neodymowych o średnicy 40 mm.
Pałąk słuchawek wykonany jest z elastycznych stalowych prętów, dzięki czemu słuchawki są solidne a zarazem elastyczne. Bez problemów na słuchawkach tych będzie można prowadzić odsłuch jedną słuchawką (bardzo przydatne dla DJ-ów). Materiał użyty na osłonę słuchawek oraz głowy jest dość wygodny i solidny. Nawet dłuższe użytkowanie słuchawek nie było uciążliwe.
Img Stage Line MD-5000DR odznaczają się dobrą wewnętrzną izolacją akustyczną oraz bardzo szczelnym przyleganiem do głowy. Dzięki temu eliminacja dźwięków z zewnątrz jest bardzo skuteczna.
Kabel połączeniowy jest przymocowany na stałe. W zestawie z słuchawkami dołączono wkręcany na wtyk Jack adapter (przejściówkę) mały Jack - duży Jack. Dzięki temu możemy podłączyć słuchawki zarówno do profesjonalnych urządzeń (mikser itd.) jak i do urządzeń przenośnych (odtwarzacze mp3, ipod-y). Złącza są pozłacane.

Główne cechy:

- System zamknięty, doskonałe wytłumienie dźwięków z zewnątrz,
- dobra jakość odtwarzania basów, - bardzo dobre dopasowanie,
- miękkie poduszki nauszne,
- 3m kabel spiralny, jednostronny wlot kablowy,
- pozłacany wtyk 3.5mm z przejściówką na wtyk 6.3mm.


Gwarancja

36 MIESIĘCY dystrybutora w Polscehttp://sklep.soundstage.pl/media/products/c239c0bf370ffaf82327d55917597d5f/images/thumbnail/gallery_3_lata_gwarancji.jpeg?lm=1395957684


Specyfikacja techniczna

Przetwornik neodymowy
średnica przetwornika
40mm, dynamiczny
Pasmo przenoszenia 10Hz - 20 000Hz
Impedancja 32Ω
Max moc wejściowa 500 mW  (0,5 W)
czułość 105 dB / 1mW
Kabel 3m, podł. jednostronne
Połączenie
wtyk 3.5mm pozłacany (mały jack)
przejściówka 6.3mm pozłacana (duży jack)
  poszerzone pasmo przenoszenia basu
Waga 260g (waga bez przewodu)
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl