SOMMER CABLE SCR-STAGE STD [HQ] przewód gitarowy wtyk Jack kątowy-prosty

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Soundstage.pl
 • Dostępność: Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych Towar na zamówienie - czas realizacji 1-4 dni roboczych
 • szt.
 • Cena netto: 34,15 zł 42,00 zł

NOWOŚĆ! Przewód instrumentalny o znakomitym stosunku jakości do ceny, wykonany na bazie nowego kabla firmy SOMMER CABLE SC-TRICONE XXL, charakteryzuje się pełnym i przejrzystym obrazem dźwiękowym oraz zapewnia 100 % ekranowanie. Przewód jest zakończony solidnymi wysokiej jakości metalowymi wykami typu "duży jack firmy REAN/NEUTRIK/AH jedna kątowa.

Przewód instrumentalny o znakomitym stosunku jakości do ceny przeznaczony do gitar elektrycznych, akustycznych, basowych, instrumentów klawiszowych, samplerów itp.
Został wykonany na bazie kabla firmy SOMMER CABLE SC-TRICONE XXL, który charakteryzuje się pełnym i przejrzystym obrazem dźwiękowym oraz zapewnia 100 % ekranowanie, te cechy to rzadkość w tej klasie cenowej. Przewód jest zakończony solidnymi, wysokiej jakości, metalowymi wykami typu "duży jack" firmy REAN/NEUTRIK/AH.
soundstage.pl - przewód instrumentalny/gitarowy Sommer Tricone XXL

Do przewodu dodajemy praktyczną rzepową zapinkę.

PRZEWODY NASZEJ PRODUKCJI SĄ WYKONYWANE RĘCZNIE [HAND-MADE]!

Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie sceniczne zestawiamy przewód wraz z wtykami tak, aby osiągnąć najlepsze brzmienie w dobrej cenie. Wprowadzenie do oferty każdego modelu przewodu poprzedzamy długim czasem testów eksploatacyjnych w rożnych warunkach studia czy estrady. Ich jakość i solidność wykonania potwierdza fakt iż dotychczas nie przytrafiło nam się otrzymać zwrotu żadnego z naszych kabli, a najstarsze są eksploatowane już ponad 5 lat!

 

PRZED WYSYŁKĄ WSZYSTKIE PRZEWODY SĄ SPRAWDZANE TESTEREM OKABLOWANIA ORAZ W TORZE WZMACNIACZ > INSTRUMENT

GŁÓWNE CECHY:

 • Dzięki pełnemu i przejrzystemu obrazowi dźwiękowemu, bardzo uniwersalny w zastosowaniu, dobrze sprawdza się w przesyłaniu sygnałów z różnych instrumentów od gitar czy klawiszy do różnych źródeł liniowych typu samplery, odtwarzacze CD itp,
 • Podwójne ekranowanie składające się z oplotu miedzianego i dodatkowego ekranu z przewodzącego płaszcza węglowego zapewniające 100% izolację od zakłóceń,
 • Niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia płaszcz zewnętrzny a jednocześnie elastyczny i łatwy do zwijania,
 • Zakończony solidnymi metalowymi wtyczkami wysokiej jakości firmy REAN/NEUTRIK/AH.
 • Zastosowanie wtyczki kątowej, która bywa niezastąpiona w niektórych instrumentach w których ułożenie gniazda utrudnia stosowanie wtyczki prostej.
 • Doskonały stosunek jakości do ceny.

PRZEWÓD:

soundstage.pl - przewód instrumentalny/gitarowy Sommer Tricone XXL
TRICON XXL to wysokiej jakości przewód instrumentalny przeznaczony do zastosowań scenicznych oraz studyjnych, charakteryzujący się pełnym i przejrzystym obrazem dźwiękowym dającym mu dużą uniwersalność zastosowań. Przewodnik kabla zbudowany jest z 28 giętkich, miedzianych "nitek" o średnicy 0,15 mm (28x0,15mm) uformowanych w jedną grubą żyłę o średnicy 0,80 mm (przekrój 0,50mm2).
Przewodnik jest izolowany poprzez zastosowanie gęsto splątanej, miedzianej plecionki oraz dodatkowego przewodnika węglowego, dzięki temu uzyskano 100 % ekranowanie od zakłóceń zewnętrznych.
Przewód posiada dobre parametry elektryczne, niską impedancję żyły: < 90 Ohm/1km, oraz bardzo niską pojemność między przewodnikiem a ekranem 85pF/1m zapewniając minimalne straty sygnału nawet przy długich odcinkach kabla.
Na zewnątrz przewód wykończony jest wzmocnioną powłoką ze specjalnej mieszanki LONGLIFE-COMPOUND, zapewniającej wyjątkową trwałość, elastyczność i ochronę kabla przez wiele lat.

WTYKI:

soundstage.pl - przewód instrumentalny/gitarowy Sommer Tricone XXL soundstage.pl - przewód instrumentalny/gitarowy Sommer Tricone XXL

Dla zapewnienia trwałości i odpowiedniego kontaktu na powierzchni styku w gniazdach, końcówki kabla zakończone są solidnymi metalowymi wtykami firmy REAN/NEUTRIK/AH.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Przewód (Producent/rodzaj): SOMMER CABLE/instrumentalny/niesymetryczny
Wtyki (Producent/rodzaj): REAN/duży jack mono prosty/duży jack mono kątowy
Wymiar zewnętrzny przewodu: 5.9 mm
Średnica i ilość żył sygnałowych przewodu: 28 x 0,15 mm
Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl