Hercules GS301B Statyw pod gitarę akustyczną/elektroakustyczną lub basową

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hercules
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 43,09 zł 53,00 zł

Stojak składany pod gitarę, bas, akustyczną, elektroakustyczną Hercules GS301B łatwy transport dzięki możliwości złożenia statywu na płasko.

Stojak składany pod gitarę, giatrę basową - akustyczną lub elektroakustyczną serii "Travellite" firmy Hercules GS301B.
Seria "Travellite" to statywy zaprojektowany specjalnie dla muzyków, którzy cenią sobie małe wymiary statywów, łatwość składania, dużą wytrzymałość i solidność, małą wagę - czyli charakteryzujące się dużą mobilnością.
Statyw jest tak skonstruowany, że po złożeniu robi się prawie całkowicie płaski, dzięki temu zmieści się bez problemu w kieszeni pokrowca, futerału na gitarę lub w plecaku.
Konstrukcja statywu jest wykonana z elementów stalowych, statyw jest więc bardzo solidny i posłuży wiele lat na próbach, koncertach, studio czy w domu. Dzięki zastosowaniu stalowej konstrukcji możemy go obciążyć wagą aż 15 kg. Wytrzyma więc nawet najbardziej ciężkie gitary.
Statyw rozkłada się dość szeroko oraz ma optymalnie dobraną podpórkę, dzięĸi temu po włożeniu instrumentu statyw stoi stabilnie i pewnie utrzymuje instrument.
Większość gitar akustycznych i elektroakustycznych to instrumenty lakierowane, dlatego też firma Hercules zabezpieczyła stojak w miejscu styku gitary z statywem specjalną pianką. Dzięki temu instrument stojący w stojaku nie zarysuje się oraz pewniej trzyma się w statywie.
Duża głębokość stojaka na gitarę, aż 145 mm pozwoli na umieszczenie w nim nawet bardzo dużych gitar.
 

Specyfikacja techniczna:
Wysokość: 250 mm (9.8”)
Waga: 0.9 kg (2 lbs.)
Rozmiar podstawy: 325 mm x 255 mm (12.8” x 10.0”)
Maksymalne obciążenie: 15 kg (33.1 lbs.)
Rozmiar po złożeniu: 300 mm x 245 mm x 50mm (11.8” x 9.6” x 1.9")
Szerokość uchwytu gitary: 145 mm (5.7")
Rękojmia/gwarancja: 24 miesiące
Link do strony producenta: http://herculesstands.com/us/products/fretted-and-bowed-instrument/guitar/single-stands/gs301b/

Wszelkie prawa zastrzeżone - zabrania się kopiowania i wykorzystywania opisów bez zgody i wiedzy autora tj. soundstage.pl