Kategorie

Płatności i dostawa i rgulamin

Płatności

Akceptujemy następujące formy płatności:
- przelewem na nasze konto w Banku Pocztowym lub mBank-u.
Systemy płatności elektronicznych:
- PayPal (https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home),
- eService (http://www.eservice.com.pl/).

W przypadku wybrania formy płatności "Przelew", należność należy uregulować na konto:

91 1320 1537 2737 4737 2000 0001 (Bank Pocztowy)

lub

43 1140 2004 0000 3702 7153 9688 (mBank)

soundstage.pl
ul. Elizy Orzeszkowej 8
22-200 Włodawa

Dostawa

Możliwe formy dostawy:
- przesyłka kurierska za pośrednictwem "DPD", "UPS" (standardowo wysyłamy firmą kurierską "DPD"),
- paczka lub list polecony (Poczta Polska).

Ceny przesyłek są widoczne podczas realizacji zamówienia i są uzależnione od wybranego przez Państwa dostawcy lub wagi przedmiotu. Końcowy koszt przesyłki wyliczany jest przez system naszego sklepu przed złożeniem zamówienia.

Przy zakupach powyżej 399 zł przesyłka jest gratis (tylko przy przedpłacie lub za pośrednictwem płatności natychmiastowych).

Kolory produktów

Ze względu na rozbieżności w wyświetlaniu kolorów pomiędzy różnymi ekranami, decydując się na zakup musisz pamiętać, że kolory rzeczywiste produktów mogą nieco odbiegać od tych, które widzisz na ekranie.

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia (w dniach roboczych) wynosi od 1 do 4 dni. Czas realizacji liczymy od momentu otrzymania wpłaty za towar. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej (umowy ratalne w tej chwili sa niedostępne, Przepraszamy).

W większości przypadków, towar wysyłamy jeszcze tego samego dnia roboczego (w godzinach otwarcia placówek nadawczych) od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Uwaga! Ponieważ niektóre z sprzedawanych przez nas produktów są towarem specjalistycznym, to w takich przypadkach nie przechowujemy takiego towaru w naszych magazynach. Towar tego typu zamawiamy bezpośrednio u producenta. Każdorazowo o wydłużeniu wysyłki towaru ponad 10 dni roboczych informujemy "Kupujących" o takich opóźnieniach.

Przesyłki kurierski są realizowane od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że zakupiony produkt w piątek po godzinie 12, będzie wysłany najwcześniej w poniedziałek.

Przysyłki pocztowe są realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia placówek pocztowych.

Dostępność produktów

Większość przez nas oferowanych produktów jest dostępnych w ofercie stałej (na karcie produktu określamy dostępność produktów).

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.

Zasady zwrotów, prawo do odstąpienia od umowy znajdą Państwo pod adresem:
http://sklep.soundstage.pl/webpage/zwrot-towarow.html